Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Spirulina alga termesztése...

Tyrannosaurus kérdése:

Spirulina alga termesztése otthon?

Figyelt kérdés
Sós vízben és vaskelát hozzáadásával lehet ahogy így szörföztem a neten. A mennyiségeket nem tudom és azt se hogy még ÉLŐ algát honnan is lehetne beszerezni amivel be lehetne oltani egy akváriumot, mivel az ilyen kiszárított tablettát nem lehet életre kelteni mint ha moha lenne ( azt igen). Biotop spirulina tabletát vettem a halaknak és onnan jött az ötlet. Mik a tapasztalatok. Hol?Milyet?Hogyan?

2015. febr. 8. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem fagyasztott algát, csak a ciano kezdett el nőni tőle, azt kiítottam. Nem tudom, hogy milyen algák vannak az akváriumomban, van ilyen zöld szőr valami, amit esznek a halaim. Nem spirulina.
2015. febr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy külfödről megrendelsz egy ilyen komplett szettet és ehhez adnak spirulinát is: https://www.youtube.com/watch?v=4g7IX8Y3bAY

Gondolom. Hát se nem tudom.

2015. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
se > de
2015. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is inkább külföldről lehetne beszerezni. Kifejezetten spirulina érdekelne, nem valami más gagyi alga.Még akár a kenyérre vagy valamire is rákenném, nem csak a halaknak. :D bármi ötlet megteszi. :)
2015. febr. 8. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!