Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gombmohámat akaratlanul...

Gombmohámat akaratlanul kettészedtem. (nagyon könnyen ketté vált) Most egy lapos moha lett belőle. Többi lent?

Figyelt kérdés
az a lapos mohát rákötöztem damillal a szőlőtőkémre, rosszul tettem? Azért csináltam mert így találtam esztétikusnak. Kérdésem hogy jó e ez a mohának? illetve ha jó akkor fog e tovább fejlődni ? befogja e futni a szőlőtőkémet? Köszönöm!
2015. febr. 10. 20:46
 1/3 Neytiri088 ***** válasza:
Kb öt év múlva újra gömb alakúak lesznek.
2015. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha rá van damilozva a fára?
2015. febr. 10. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pillanatragasztóval ragasztottam pár gömbmohát kilapítva köre, 1 év alatt 1 mm-t nem nőtt, nem vastagodott.


Talán 2,5- 3 éve szétdaraboltam nagyokat 4-be, néha megsodrom őket, azok majdnem akkorák már mint amiket szét daraboltam eredetileg, 1-2 év kell mire szép gömb formájuk lesz megint.

2015. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!