Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen típusú alga?

Ez milyen típusú alga?

Figyelt kérdés
Régóta vannak problémáim az algákkal viszont azt sem tudom ez milyen fajta lehet, ilyet semmilyen szakirodalomban nem láttam még. [link]
2015. febr. 14. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez elég elterjedt.Vagy ecsetalga,vagy fonalalga,de inkább ecsetalgára hasonlít.
2015. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy igazad van de, ecsetalgára keresve egy hasonló képet sem találok mindenhol ilyen kis rövid szálakból álló dolog van, nekem meg egész hosszú vörös szálakból áll amit kézzel is le lehet szedni szinte egyben le jön, és úgy hullámzik az áramlástól mint valami élő állat.
2015. febr. 14. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor fonalalga lesz,nekem az lejött kézzel.
2015. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
Ez elég ritka cucc. Egyesek szerint az ecsetalga egy látványosabb formája, de én kétlem. Inkább valami közeli rokona lehet, szerencsére sokkal könnyebben irtható az ecsetnél, azonos módszerekkel. A carbo jól viszi, és az algaevők se utálják annyira.
2015. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
2015. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes akkor gondoltam hogy nem valami gyakori fajta. Már ott tartok hogy restartolom az akváriumot bár nem szeretném. Mi a megoldás Easy Carbo akkor + valami növény? Sügeres akvárium egyébként.
2015. febr. 14. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!