Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Dupla-fűtés az működne?

Kocuska kérdése:

Dupla-fűtés az működne?

Figyelt kérdés
mondjuk 2 db 50 wattos egy 92 literesbe...
2015. febr. 15. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az akvárium 2 különböző sarkába rakod,akkor szerintem igen.
2015. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jólvan, csak arra gondoltam hogy nem lesz-e esetleg pontatlan a fűtés, vagy valahogy a kettő zavarhatja-e egymást.
2015. febr. 15. 22:34
 3/5 tomaszcool ***** válasza:
Ez fugg attol is hogy mekkora viztomeget akarsz felmelegiteni adott homersekletrw, illetve tartani azt. Nekem pl soga sem kell melegiteni, mert konstans 23-24 fokos. Ez fugg persze a szobahomerseklettol, a vizmennyisegtol, mennyire fedett, vilagitastol... Reszletezd a korulmenyeket es az elvarasaidat es akkor talan jobban tudunk segiteni. :)
2015. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit beállítasz rajta az úgyse pontos, mindenképp kell egy sima hőmérő is, azon látni fogod hogy jó-e. Nem zavarják egymást, abból nem lesz gond.
2015. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy 100 literes akváriumban van 50 W fűtés. A lakásban 21,5 fokot tart a termosztát. És elég az 50 W-os fűtő. A heti részleges vízcserénél szokott hosszabb ideig menni - mert a szellőzni kitett vizet nem szoktam külön 24 fokra melegíteni...
2015. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!