Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eltűnt egy zebradánióm, nem...

Eltűnt egy zebradánióm, nem találom. Haltetem nem fertőz?

Figyelt kérdés

Nagy, 460 l-es akvriumom van és bizony vannak zegzugok amit nem tudok belátni, feltérképezni, mi van ilyenkor?

Ja és nem láttam őt betegnek az előző napon...



2015. febr. 16. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már csak a csontvázát fogod megtalálni... A többi lakó imádja elcsipegetni az elhullott tetemeket! Nekem is volt ilyen, én csak a csontvázát illetve pikkelyeket találtam meg...

Egyébként a bomló haltetem felboríthatja a víz egyensúlyát...

2015. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bomló haltetem leterheli a vizet,próbáld megkeresni,bár akkor már megették,ha már nem most tűnt el.
2015. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

460 liter? abba szerintem felesleges keresni, 20 zebra dánió teteméből sem szabadulna fel annyi neurin ami problémát okozna, felesleges feltúrni az akváriumot, a halak zöme eszi a tetemeket, a csontváza kerülne elő valószínű.

Jobb szűrés mellett komolyabb tetem áradat sem csinál galibát, a kicsi lányom össze keverte a kikészített tégelyeket, oda ahova 1 kocka artemia kellett volna beöntötte a 6 kockát, a halak talán 2 kockát megettek a többi lebomlott, az durván 2 danionak felel meg.

2015. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2015. febr. 19. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!