Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30 literes nano akváriumban...

Kondi1990 kérdése:

30 literes nano akváriumban érdemes külső szűrőt használni?

Figyelt kérdés
1 betta+5cory+növények

2015. febr. 18. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Használj külsőt, annyival is több lesz a víz, bár jobb lenne nagyobb akvárium, még ha a törpe páncélosra gondolsz, akkor is: [link]
2015. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A külső szűrő durván 10 literes akváriumtól használható, csapok vannak amivel tudod állítani a vízhozamot ha erős.

Kisesebb eheim szűrőket szoktak tenni nanokra, 2011-2013, külső szűrőt a jobb vízminőség miatt használnak elsősorban, de ahogy az első válaszoló írta plusz puffert is ad.

Amennyiben magasabb 30 literes üvegről van szó a harcsákat elfelejtheted, azoknak lapos akvárium kell, és literre sem árt nagyobb.

2015. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
coryk helyett esetleg lehetne vmi mást a betta mellé?
2015. febr. 18. 21:24
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

ezt a szűrőt gondoltam, mivel kisebb helyet foglal

2015. febr. 18. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:

A linkednél 20-an mondtak véleményt a szűrőről, olvasd át.

A halaknál én hetekig rágom magam halvásárlás előtt, hogy milyen hal legyen, mert évekig fogom nézni.

Ha épp a corry tetszik akkor 1000ft a különbség egy 30-as vagy egy 40 literes között, 100ft kb literje.

Betta mellett bármivel lehet gond, a harcsákkal kisebb az esélye mert talajlakók főként, a törpe corry úszik is, tud lebegni, van úszóhólyagja.

2015. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos helyhiány miatt nekem fix a 30x30x35ös méret
2015. febr. 18. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!