Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppi hímek szétszedik...

A guppi hímek szétszedik egymást szinte, ez normális?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 guppi van egy 50 literesben, de le nem szállnak egymásról. Nem tudom mit csinálok rosszul, vagy ők alapjáraton ilyenek?

Gondolkodtam hogy rakok még be párat, de azért kár lenne hogy széttépjék egymás úszóját.



2015. febr. 20. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor anno voltak guppijaim, nekem is egyfolytában kergetőztek, de kárt nem tettek egymásba.
2015. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tomaszcool ***** válasza:

Nem tudom kivenni az írásodból, hogy mennyire "vérmesen" űzik egymást, de ha játékból teszik, akkor az nem hiszem hogy probléma lenne, sőtt, inkább jól érezhetik magukat. Persze ha mindig csak az egyik az üldöző és ez a "játék" egész nap folyik akkor az egyáltalán nem jó, mert kimerül(nek), esetleg elpusztulnak és stressznek van kitéve főként az üldözött.


Ha betennél még pár darabot (2-3), akkor pontosabb képet kapnál. Kiderülne hogy meliyk agresszív/játékosabb és esetleg annak a figyelme eloszlana a többin.

2015. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a "vérmesség" alatt a szakadt farok úszót kell érteni :) mindkettőnél
2015. febr. 20. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!