Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen eddig az akváriumom?

Milyen eddig az akváriumom?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


A háttér növények egyenlőre tarlóra vannak metszve, lassan ráhagyom, így majd nőnek azok is.


Sima profitos tápozás, nincs co2, nincs macro, a talajba van kéthetente a vízcserénél nyomkodva neptun aquaplant.


2015. febr. 20. 18:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, nagyon szép lett, egy tanács ha esetleg van egy kis fölös pénzed, vehetnel bele egy jó fele szűrőt, mert ez az aquel nem valami hatasos.
2015. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
leírnád a növényeid nevét? Köszi! amúgy szép!
2015. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Az valami rák hátul? Am, szaporítani is fogod őket?
2015. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szép
2015. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Lassan 2 éve szolgál benne 2db aqualel fan 1, nagyon jól teszik a dolgukat, minden évben kiszedem a növényeket majd kap valami új külsőt, 2015-re ez a végleges. Van pár nano akva, azok kivételével ez van csak belső szűrővel, a többi külső szűrős.


A növény neveknél van amibe nem vagyok biztos, kettőt nem is tudok.

Ezeket én termesztettem másik akváriumban, nem lett véve semmi, ők nagyjából stimmelhetnek:

Cryptocoryne parva,Taxiphyllum barbieri,Cryptocoryne wendtii,Najas microdon,Hemianthus micranthemoides, Limnophila sessiliflora.


2x18 watt t8 sylvania aquaclassic van az akva felett.

---------

Red cherry garnélák vannak benne, szaporodnak szépen, kb 50-70 lehet benne, néha elajándékozok ismerősöknek 5-10 darabot, vagy beviszem a kereskedésbe a szebb pirosakat, szoktam cserélni is a kereskedésben, beviszek 20-at abból csak 15 fizetnek, 5 jön vissza.

2015. febr. 20. 19:58
 6/22 A kérdező kommentje:
Kimaradt, köszönöm a hozzászólásokat!
2015. febr. 20. 19:59
 7/22 Pendulum92 ***** válasza:
Olyan B.Jocis...(Már ha te vagy az) :D :D Szép, talán a kövek lettek kicsit túl mesterkélten egymásra hányva, de ha benövi valami, nem lesz zavaró.
2015. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Pendulum92 talált, süllyedt:))


Ez volt előtte majd 1 évig: [link]


Szépen elvolt a sarokban, az etetésen kívül kéthetente 10 perc meló volt vele, aztán jött valaki aki előtéri növényt hiányolt, a feleségem meg olvasta a kommentet, a lecke fel lett adva mivel ő nagyon szereti ezt az akváriumot.

Mondjuk nem tudom ki javasolt épp előtéri növényt:))

Megpróbálom a kettőt ötvözni majd kiderül mi lesz belőle, kicsivel több meló lesz vele az már látszik.

2015. febr. 20. 20:48
 9/22 anonim ***** válasza:
annak a fűszerű aljzaton futo növénynek mi a neve?
2015. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ami lassan beteríti az előteret az Hemianthus micranthemoides, nem minden fénycsőnél csinálja ezt, sokszor inkább fölfelé nő, vagy bokrosodik inkább, a talaj sem mindegy milyen.
2015. febr. 20. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!