Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet ilyet csinálni?

Lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy most akarok venni két vitorláshalat, és úgy gondoltam,hogy különböző boltból veszem meg őket. A színük miatt,mert egy boltban csak egy színű van.

2015. febr. 24. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ők saját maguk szoktak párt választani.


Ha nem jól választod meg hogy ki legyen a szerelme, akkor az egyik vitorlás követi a másikat, a másik meg menekül.

Le akarja rázni, hogy hagyja békén. Persze előfordulhat az is hogy véletlenül jót választasz és a két kis vitorlás szeretni fogja egymást. Mindenképp fiatal korút vegyél, mert ha egy olyat veszel akinek már van egy társa akit kinézett magának, és te mellőle választod le, akkor az a vitorlás már soha nem fog új párt választani magának.

2015. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen fiatalt akartam venni,mind a két helyen még elég kicsik a halak.
2015. febr. 24. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze.

A legjobb megoldás, ha megérkezésük előtt atom stabil vizet tudsz csinálni, (működő, erős, beért biológiai szűréssel) és egyszerre teszed be a 2 halat.

Úgy egyiknek se lesz "előnye", nem lakja be magát a helyre.

Bár inkább afrikai sügéreknél hasznos ez a dolog, mert azok nagyságrendekkel agresszívabbak, de ha van rá mód, akkor én a vitiket is így raknám be.

2015. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sanyi11111 válasza:
Én azt ajánlanám neked hogy többet vegyél mint 2 ,legalabb 4-5 ugyanis felnőtt korban sem könnyű megkülönböztetni a hímet a nostenytol.egyepkent amit az előző válaszadó irt csak részben igaz,párba állhatnak akkor is ha előzőleg mar választottak,de fent áll a veszélye annak hogy nem lesznek jo szülők.mekkora az akvariumod?
2015. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az akváriumom 225 literes.
2015. febr. 27. 15:04
 6/9 sanyi11111 válasza:
Abba befér 4-5 vitorlás bébi meg 3-4 gurami
2015. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sanyi11111 válasza:
Nekem 300 l es van 4 kek guramim 4 vitorlás 8 vörös diszmarna meg 8 neon.jol elvannak.mar felnőttek elmúltak 3 évesek semmi gond nincs velük.
2015. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Tesómnak van egy 112 literes akváriuma,abba körülbelül hány vörös neonhal fér el.
2015. febr. 27. 16:56
 9/9 sanyi11111 válasza:
Abban rengeteg ha csak az van benne.ha a l / cm szerint nézed 60 körül.70 cm hosszu ki úszó kell nekik a szakirodalom szerint
2015. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!