Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kék gurámit lehet vitorláshall...

Kék gurámit lehet vitorláshallal együtt tartani?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, ha kellően nagy a víztér, legfeljebb fura egymás mellett egy dél-amerikai és egy dél-kelet ázsiai hal. Ez a globalizáció.
2015. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sanyi11111 válasza:
Lehet de elegge megnő mindketto.nagy akvarium kell hozza!mibol mennyi lenne(van) mekkora akvarium ban?a kek gurami rol jo ha tudod h ket hím folyton vetekszik ha nem eleg nagy a hely ugyhogy figyelj mikor vásárolsz.ez a vitorlasokra is igaz.
2015. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha legalább 200 literes megvan az akváriumod.
2015. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem évek óta együtt vannak, sőt tőbb féle gurámi is és nem bántják egymást...160l-es ben sokáig , most pedig egy 460l-ben több darab is van együtt...
2015. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet én tartottam átmenetileg együtt 45 literbe persze nem kifejlett nagy vitorlások voltak.
2015. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!