Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy külső szűrőbmennyire hangos?

Tomaszcool kérdése:

Egy külső szűrőbmennyire hangos?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egyet és szerintem hangos. Mellette állok tőle egy méterre és határozottan hallom hogy dolgozik a motor. Ez a első, tehát nem tudom hogy mit várjak tőle. Nektek mennyire hangos?

2015. márc. 1. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Márka? Típus?
2015. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ez erősen márka- és típusfüggő is.

Én egy Tetratec ex 1200 plus mellett alszom, a fejem kb 1,5 méterre van tőle. A szűrő teljesen szabadon áll az asztal alatt, nincs szekrényben.

Nem hallani semmit, max TOTÁL csendben, éjjel, becsukott ajtó-ablak mellett egy icipici susogást, de komolyan mondom, az még jó is.

A falon lógó órám hangosabban kattog.

2015. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Atman cf-600
2015. márc. 1. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Atmanokkal nincs tapasztalatom. Olyan nagyon hangosnak azért nem kellene lennie.
2015. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dioxyde ***** válasza:
rázd meg kicsit utána jobb lesz.
2015. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is nagyon halknak kell lenni egy jó külső szűrőnek! Míg garanciás nézzesd meg vagy cseréltesd...nekem 460l-eshez van egy Crstalprofi 1500-as és színte a légy zümmögése...!
2015. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eleinte kicsit csörgött és viszonylag hangosnak éreztem, de kb 2 hét után a csörgés megszűnt és halkabb lett. Most már teljesen elfogadható hangszinten működik. :)
2015. ápr. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!