Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vegyek még törpe szívóharcsát?

Vegyek még törpe szívóharcsát?

Figyelt kérdés
2-t tudtam múltkor venni, de ők is elég jól letakarították a barna algát. Érdemes még venni, azért h jobban érezze magát? Úgy tudom legalább 5öt kell belőle tartani.
2015. márc. 5. 18:21
 1/3 anonim válasza:
akváriumfüggő mert azok is megnőhetnek 5centire
2015. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, nem félnek senkitől úgy sem ha csak ketten vannak.


Nekem volt nagy akváriumban 6 és ezek nem mindig úsztak együtt. Sokszor külön voltak, így hogy 2 baloldalt, 2 jobboldalt, vagy 3 itt és 3 ott, tehát mindig másképp úszkáltak.


Amikor volt egyedül egy rókamárnám, az viszont hozzájuk csapódott. Az az egyedüli rókamárna mindig valahol 2 törpeszívóharcsa közt volt és próbálta őket utánozni. Ő is arra ment mindig algát enni, amerre ők.

2015. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tomaszcool ***** válasza:
Nekem 3db törpe szívóharcsa van egy 54 literes akváriumban és ahogy látom, jól elvannak. Nélam sincsenek egymás hegyén hátán és nem úszkálnak együtt (máramennyit ezek úszkálnak. Szerintem "passzívan" igénylik egymás társaságát, mert pl esténként egymás melletti leveleken "pihengetnek", vagy inkább készülődnek az esti műszakra. PErsze lehet, hogy nekik azok a levelek szinpatikusak. :D
2015. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!