Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 200L Akváriumba lehetőleg jó...

200L Akváriumba lehetőleg jó teljesítményű külső szűrő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan külső szőrűt keresek ami elég erős , viszont nem több 30.000 Ft-nál. Illetve szükséges-e mellé valamilyen belső szűrő?
2015. márc. 5. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Atman CF-1000 vagy Atman AT-3338 ami jó lehet és 30 ezer alatt megkaphatod. Az a növényektől és a halaktól függ, hogy kell-e belső, de rosszabb nem lesz biztos, ha teszel bele. Én négy éve használok AT-3338-at 160 literben és teljesen meg vagyok vele elégedve, de egy szobában nem lehet vele aludni (lehet hogy elkopott kicsit a rotor vagy a tengely és ezért hangosabb) és a csapok nálam soha nem bírtak ki 2 takarítást, ezért kivettek, de egyébként teljesen jó szűrő.
2015. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eheim 2217 van nekem 200Lesben. keress vissza a multkor volt egy 240 l-es kerdes oda belinkeltem. olyan tiszta vizet csinal...
2015. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
itt van: [link]
2015. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sanyi11111 válasza:
FLuval 206 külső szűrőt ajánlom zooplus.hu ott meg is tudod venni.en mar régóta használom az egyel nagyobb tesojat es biztosan állítom h nem hangos nagyon jol működik es most akció van ugyhogy 20 ezerért meg is kapod.
2015. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2015. márc. 6. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!