Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 60 literes akváriumom....

Van egy 60 literes akváriumom. Ebbe szeretnék valami ellenálló fajta halacskákat. Milyen halakat ajánlotok? /de ne guppi és platti legyen/

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a baj a guppival? Van belőle rengeteg féle, aminek lírás farka van azok nem is igen hasonlítanak a "sima" guppira, szerintem az egyik legszebb hal.

[link]


Törpe pettyes kalászhal, törpe páncélosharcsa, törpe szívóharcsa, zebra szívóharcsa

2015. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
neon halakat és sügérféléket ajánlok.Ha van jó búvóhely harcsát is ajánlok.
2015. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jó megközelítés, mindegyikkel kell foglalkozni. Inkább olyat nézz ami tetszik.
2015. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neonokat 60-asba nem ajánlok, már ha 60 cm hosszú. Én is olyanba raktam őket először, de nem tudtak benne rendesen mozogni, úgyhogy nemsokára kaptak egy 75 cm hosszút, és bár csak 15 cm a különbség, ég és föld a viselkedésük...
2015. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm azt mondta,hogy már betegségekkel szemben nem elleállóak/túl vannak tenyésztve/
2015. márc. 13. 17:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én oda vagyok a szép kis színes guppikért.
2015. márc. 13. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan szép úszójú guppijaim vannak, többféle, több éve, mint ami a képeken van. 2 úszóhólyag gyulladástól eltekintve soha semmilyen betegség nem volt. Úgy fél éve 5 db Moscow guppit vettem, na azokon látszott már a karanténban, hogy nincs minden rendben velük, 2 maradt meg, de azok jól vannak. Viszont akármi is volt a bajuk, nem fertőzték meg az "alapcsapatokat" - igaz, hogy ugye karanténoztam, de ott csak az egyiket tudtam kiszűrni.


Szóval ha amúgy tetszenek, csak az ne tartson vissza, hogy tartasz a betegségeiktől, mert nagyon is stramm kis jószágok:)

2015. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!