Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 21 literes akváriumban milyen...

21 literes akváriumban milyen díszhalakat lehet tartani?

Figyelt kérdés

ÜDV haltartók!

21 literes akváriumba milyen halakat ajánlanátok istenigazából minél több halat szeretnék persze ez ezzel az akváriummal nem megoldható de majd növelem idővel a méretet!

szeretném ha írnátok párosításokat amiket össze lehet engedni minél több fajt és hogy mekkora a helyigény ezeknek a kombinációknak!

köszönöm!



2015. márc. 14. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az állatvédelmi törvény is minimum 30 litereset ír elő. Ezekbe az a baj hogy szinte nem lehet tartani halat, maximum 2-3 guppit. Kezdőnek egy 50-60 literes megteszi még, interneten is tudsz venni olcsóbbat is akár.
2015. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csigát, garnélát
2015. márc. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 valmate válasza:

Bettát/sziámi harcoshalat tarthatsz benne.


Amúgy ha megnézel egy pár bettát tartó embert szinte mind 15-25 literben tatja őket.


Esetleg 4-5 guppi vagy valamilyen nano hal.

2015. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen most per pillanat nekem is egy Bettám van !

utána néztem és elvileg ha veszek egy levegőztetőt mé belefér mellé egy Páncélos harcsa ez igaz?

2015. márc. 16. 07:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Levegőztetőn nem sok múlik az nem szűri a vizet maximum átmozgatja és egy kis oxigént old be, de hasonló eredményt érsz el ha a szűrőd kifolyó ágát a vízfelszín felé fordítod hogy fodrozza azt. A másik gond hogy ezt a fajt amit általában páncélos harcsa néven árulnak minimum 70-80l től érdemes tartani és úgy tudom rajban érzi jól magát tehát nem megoldható a dolog.
2015. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!