Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Atman 3336 vélemény?

Shazeen kérdése:

Atman 3336 vélemény?

Figyelt kérdés
Érdekelne, akinek van hogy mi a vélemény a fenti szűrővel kapcsolatban. 140 literes akváriumhoz kéne.

2015. márc. 16. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem atman 3335 van bekötve egy 100 literesbe úgy, hogy belső szűrő is van benne. Hát úgy jó, mert 100 éve működik és teljesen csendes. Szerintem az Atman egy megbízható márka.


A 3336 nem tudom mekkora, most nem néztem utána, de valószínűleg amellé is kell belső szűrőt használnod, mert nem hiszem, h sokkal nagyobb.

2015. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 160 literben van 3338 és teljesen meg vagyok vele elégedve, de egyet kell értenem az előttem szólóval, magában szerintem is kevés lesz. vagy vedd az At-3337/CF-800-at vagy belső szűrő fog mellé kelleni. De még ha az AT-3338/CF-1000-et veszed, az sem lesz túlméretezve. Szűrőanyaggal lefojtva és beállva úgyis csökken a teljesítmény (Atmanoknál különösen sokat), úgyhogy nem lehet baj, ha a nagyobbat veszed. Max. raksz bele perlonvattát, ami kicsit visszafogja a teljesítményét.
2015. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] ez a tető érdekelne még 2x18w elég?
2015. márc. 18. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!