Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az alganyalonak lehet adni...

Az alganyalonak lehet adni normális fozötököt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
forrázott saláta levelet szoktak ajánlani.
2015. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet azzal is. Mehet uborka, dinnye, cukkini, patisszon, borsó,saláta.

Csak ne legyen vegyszeres, érzékenyek rá. Jobb megvenni a piacon, az öreg bácsitól, nénitől.

2015. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ilyenkor nem hiszem h vegyszermentes zoldséget már lehet kapni, van kb 50 darab kis alganyalom, szombaton keltek ki es azoknak szeretnem adni.
2015. márc. 17. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
A termelői piacon talán lehet. A lemezes spirulinát is megeszik szerintem ha porrá őrlöd.
2015. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:
A piac sokkal kockázatosabb, mint a nagyáruházak. Utóbbiakat jobban ellenőrzik. Legfeljebb az vegyszermentes, amit bioboltban veszel vagy a saját kertedben nevelsz. De én pl. nem megyek bioboltba, mégsem döglött még meg egy alganyalóm vagy garnélám se a mezei bolti zöldségtől. Brokkolit, cukkinit, pritaminpaprikát, spenótot és sütőtököt kapnak a leggyakrabban.
2015. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Áhh, ne is mondjátok, most vetettem a nyamvadtaknak spenótot és lollo rosso salit (tavaly kaptak egy levelet és odáig meg vissza voltak tőle), borsó meg hétvégére van beütemezve.


Egyébként az enyémeknek a piacitól sincs bajuk. Érdemes az idényzöldséget keresni, esetleg fagyasztani is belőle. Most pl. spenót van dögivel, szerintem van rá reális esély, hogy nem agyon vegyszerezettet tudj szerezni.

2015. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Én sem csinálok belőle akkora ügyet, azt kapják ami éppen van. Természetesen a szárított bolti alga is jó, de jó a saját termesztésű élő is. A tökféléket én félig főve adom.
2015. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!