Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 55 literes akváriumba mehet...

Hadevla kérdése:

55 literes akváriumba mehet aquael fan 3? Nem túl nagy bele?

Figyelt kérdés

Még a fan 2-n gondolkozom, nyílván olcsóbb is, de egyszer olvastam, hogy nincs túlszűrt akvárium, csak alulszűrt, és eléggé megragadt :)

10 kisebb 2-3 centis hal van benne, plussz 6 növény.

Előre is köszi :)


2015. márc. 22. 08:11
 1/3 A kérdező kommentje:
A túl nagy sodrástól félek
2015. márc. 22. 08:15
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy látom bele se férne :D

Akkor fan2?

2015. márc. 22. 08:38
 3/3 tomaszcool ***** válasza:

Nekem egy Fan 1 volt az 54 literesemben, de nem voltam vele teljes mértékben megelégedve. A szűrőfelülete elnagyolt és pici volt, így a biológiai szűrést nem igen tudta megoldani hosszútávon, de maga a szerkezet csendes és jól összeszerelt (csak nem 54 literbe való :D). Aztán váltottam egy külső szűrőre és teljes mértékben meg vagyok elégedve a víz tisztaságával és minőségével.

A fan2-ről nem tudok sokat, de nem hiszem hogy túl erős sodrást csinálna, főleg ha terelőlapátot használsz (+ állítható a teljesítmény). A szűrőfelületet meg lehet maszekolni, hogy nagyobb és jobb legyen, de ha már veszel valamit, akkor azt ne nagyon kelljen már házilag kiegészíteni, tehát lehet jobban járnál egy külső szűrővel. Persze ez a pénztárcától is függ. Mondjuk ezt a 10 darab halat szerintem szépen elvinné a fan 2-es.

2015. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!