Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezeknek a paramétereknek...

Ezeknek a paramétereknek megfelelő a 26W (energiatakarékos izzó ) 6400K világítás? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az akvárium 27L-es. Az aljzat:JBL aqua Basic plus ,rajta 3cm fekete apró szemű/3-4mm/sóder. Növényzet:Microsorum windelov , Cryptocoryne petcii , Cryptocoryne wendtii "green és brown". Elocharis parvula .Tápozás : GA micro és macro , Easy Carbo. Lakók : 15db Garnéla. Szűrés : JBL Cristalprofi E700 .
2015. márc. 22. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mehet bátran több sóder, 3 centi elég kevés főleg 3-4 mm-es átmérőnél. Könnyen felszivároghat a táptalajod.

A crypto wendtii meg a micro szerintem túl nagy növény ebbe a pici akváriumba, maximum 1-1 tövet raknék a leghátuljába.

Ha nem tolod túl a makró tápot, nem etetsz feleslegesen a garniknak, akkor végül is működhet. Easy Carbo helyett én inkabb Liqui Carbot vennék a helyedben, mert nincs CO2-d, ezért a GA macrobol én kevesebbet adnék, hogy kisebb eséllyel algásodj, viszont a kálium jobban fog hiányozni az akváriumodból. A Liqui Carboban pedig van egy kis plusz kálium. Esetleg külön tápozással megoldhatod.

2015. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi !!! De a feltett kérdésemre nem kaptam meg a választ !
2015. márc. 22. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hogy konkrétan a világításra értetted a kérdést. Bocsi ;)

Jó a világítás, persze. Ettől függetlenül a többi dolgot ugyanúgy fenntartom, és direkt a világítás (és a co2 hiány miatt) miatt írtam le őket.

2015. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2015. márc. 22. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!