Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a világítás elegendő...

Hadevla kérdése:

Ez a világítás elegendő árnyéktűrő nővényeknek egy 30 literes akváriumhoz?

Figyelt kérdés

[link]

Pár darab nanohal lenne benne.



2015. márc. 23. 17:13
 1/1 sanyi11111 válasza:
Nem vagyok híve a LED-es világítanak,szerintem nem eleg a növényeknek csak a nagyon draga fajták.talan ennek ellenére megprobalkozhatsz vele.valami mikrosorumot vagy anubiast ajánlanak hozza.a neon halakat viszont ebbe az akiba nem kene beletenni.tudom elvannak de igazabol nem jo nekik,szeretik a hosszu kiuszokat.legalabb 60-70 cm hosszu szabad úszó teret szeretik.kulonben o egy raj hal akkor vagany ha sok van es egyutt úsznak oda vissza az akiba.a te 30 lityidbe csak egyhelyben fognak vegetálni.vegyel inkabb egy Bettat annak tökéletes lenne.nagy tévhit az hogy nem mozognak sokat,egy igen mozgékony halacska.remelem segítettem :)
2015. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!