Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Emers kerteszkedes, hogyan?

Emers kerteszkedes, hogyan?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy keszitek egy kis emers kertet ebben kernem a segitsegeteket. Tudnatok olyan novenyeket mondani amit lehet emersen nevelni? Az akvat le kell e fedni? Menyi vizre van szukseg az akvaban? Tapanyag szempontjabol, kell e taptalaj (mondjuk virag fold) vagy a vizbe folyekony tap?
2015. márc. 24. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nemrég csináltam én is egyet, ez volt a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__6..


Így indult: [link]

[link]


Most ilyen: [link]

[link]

[link]


Középre tettem egy műanyag tálat, az aljába virágföld, rá manado, anubias, H.M, Indiai vízicsillag


2 hétig fedve volt üveg lappal, ma már teljesen nyílt, vízcsere nincs, a tálból ami kifolyik az pótolja a párolgást, 13 watt kompakt izzó világit felette, akváriumból pótolok vizet, pár csepp profitot szoktam a vízbe csepegtetni.


Ez az első próbálkozásom, egyenlőre teljesen jól szuperál.

2015. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!