Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Azt hiszem, hibernáltam a...

Azt hiszem, hibernáltam a halaimat! Vízcsere után az összes az akvárium aljára merült! Van még remény? Életre kelnek, ha melegszik a vizük?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd őket onnan ki és tedd bele egy nagyon kicsit melegebb de már normál hőmérsékletű vízbe.....hátha...

Másik meg: Minek kell jéghideg vízbe tenni azt a szerencsétlen halat? Teszel egy kis forrót is hozzá már nem fagyasztod le őket....meg kell nézni mindig hogy hány fokos.

2015. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már! 200 ft egy hőmérő! Ha túl is élik a stressz miatt valami nyavaját biztos elkapnak.

pl; darakór

2015. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy a fűtő felfűtse a vizet, még véletlen se tedd át őket hirtelen melegbe, 2 hősokkot egymás után kevés hal él túl.
2015. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!! Örömmel jelentem,túl élték!! Restellem magam a történtek miatt,biztosan nem követem el újra ezt a hibát!

Egyébként van hőmérőjük....viszont várhattam volna amíg melegszik egy kicsit a vizük.

2015. márc. 27. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!