Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyek a legstrapabirobb halak?

Melyek a legstrapabirobb halak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
tonhal
2015. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy strapabíró, olyan van hogy a vízminőségre kevésbé kényes, azaz sikeresen tartható csapvízben. De általában a guppira szokták mondani.
2015. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szúnyogírtó fogaspontyok. Egyszer egy lavórba tettem kicsiket. Ekkor felhívtak hogy jönni fognak vendégek, ezért eldugtam a másik szobába a halakat és elkezdtem rendet rakni. Találtam a szobában még egy lavórt, azt meg rádobtam a másiknak a tetejére, mert a nagy kapkodásom közepette elfelejtettem, hogy az alsóban halak vannak.

Késő este jutott eszembe, hogy valószínűleg összenyomtam a halakat. Nagy félve levettem róluk a felső lavort, és vártam a szörnyűséget, de lám semmi bajuk nem volt.

Ott úszkáltak, pedig ugye szűrés nem volt, meg közvetlenül a víz felszíne le volt fedve a másik lavór által, ráadásul az alsó lavórban csak 5-10 centi vízben voltak. Ennyire nem figyeltem rájuk, és egy sem döglött meg. Lehet hogy aludtak is, mert a sötét szobába tettem be őket arra a pár órára.

2015. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!