Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok linkelni jó angol...

Gyudbal kérdése:

Tudnátok linkelni jó angol nyelvű honlapot?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam, hogy a magyar honlapok elég megbízhatóak, ha utána akarok nézni egy-egy halnak vagy növénynek, de mint kiderült nem mindig azok. Gondolom angol nyelven komolyabb oldalak is megtalálhatók, tudnátok linkelni ilyet?
2015. márc. 30. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, valóban jónak tűnik - én ugye csak a tapasztaltabbak véleményében bízhatok, majd a "saját bőrömön" kipróbálom az elméletet.

Két dolog a honlappal kapcsolatban. Próbaképpen megnéztem, hogy az alap ancistrusról mit ír. Lényegében árnyalatnyi különbséggel ugyanazt, mint a magyar honlapok, miszerint békés, de területtartó és a saját fajtársait piszkálhatja, de olyat nem ír, hogy az akvárium többi lakójával szemben is agresszív lenne. Márpedig nekem elég keményen hajtja a torokátumokat és a szumikat is - mint megtudtam itt, ennek a halnak ilyen a természete, csak utána kellett volna néznem. De hol, ha még itt sem írnak ilyet?! A másik dolog, hogy lehet hogy én vagyok a balfék, de nem találok növényekre vonatkozó rovatot. Esetleg tudnál egy növényes honlapot is mutatni, hasonlóan megbízhatót (amennyiben nem én vagyok a balfék:)?

2015. márc. 30. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ancik már csak ilyenek. Növényes oldalt nem tudok megbízhatót.

Ez egy nem rossz magyar oldal, nagyon olcsók a növényeik, és ha felhívod akkor segítenek is. Nagyjából a növények igényeit is leírják.

[link]

2015. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 6. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!