Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebbe az akváriumba mehet...

Ebbe az akváriumba mehet ramirezi?

Figyelt kérdés

72 literes akváriumomban most van 1 pár törpegurámi, 6 vörös neon,4 páncélosharcsa van most.Ezek mellé illik a ramirezi, vagy rossz ötlet?

Ha igen, mennyi mehet belőlük?


2015. márc. 30. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
utólag vettem észre, hogy 72 liter kevés neki.
2015. márc. 30. 16:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég lenne a 72 liter, csak a talaj közelébe vannak főleg, ugyanott ahol a páncélos harcsák, zavarnák egymást.


Viszont a páncélos harcsák kevesen vannak, ha nem egy alap, szetthez adott szűrőd van, akkor én bővíteném a csapatot, 2-3 még elférne, társas csapathalak.

2015. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eheim pickup 2012 van.
2015. márc. 30. 21:46
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
1 hím 2 lány. A víz 26-27 fokos legyen és levegőztesd is. Érdemes kövekből bújókat, barlangokat építeni és szeretik a dús növényzetet is. Érzékenyek a hirtelen nagyméretű változásokra, minden változtatáshoz fokozatosan szoktatni kell. Kerüld a vegyszereket, a növényeket is csak a gyökerüknél tápozd. Hetente csinálj 20% vízcserét azonos hőfokú klórmentes vízzel, itt használhatsz vegyszert de ne az akváriumba öntsd. Tőzegkivonattal, égertobozzal érdemes megszínezni a vizet. Rendszeresen takarítsd a talajt, nagyon érzékenyek ezek a halacskák minden szennyeződésre.
2015. márc. 31. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=xoZqmnNRrwA erre céloztam a ramirezivel kapcsolatban, nálam is ezt csinálták, mikor párba álltak.


Eheim 2012 az nem rossz, ha van elég növényzet akkor bővíthetsz a létszámon a páncélosoknál.

2015. márc. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A neonok is kevesen vannak, inkább azok meg a harcsák létszámát növeld meg. Nem kell bele még egy faj szerintem.
2015. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!