Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 22 literes aksihoz milyen...

22 literes aksihoz milyen világítás kell?

Figyelt kérdés

Növényes akváriumot szeretnék, de szerintem a gyári tetőben lévő lámpa nem elég. Fogalmam sincs a paramétereiről.

Valahogy ki lehet cserélni az égőt, vagy teljesen új tető+lámpa kell?



2015. ápr. 2. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"Fogalmam sincs a paramétereiről"....

Olvasd már el, hogy mi van a fénycsőre írva!

2015. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért kell egyből parasztnak lenni? Komolyan nem értem, miért válaszol valaki, ha csak így tud. Ajándékba kaptam, azt se tudtam mi hogy. 11W van ráírva. Kösz.
2015. ápr. 2. 22:38
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Egy kicsit nagyobbra, vagy jobbra biztosan ki lehet cserélni, 15-talán 20W, kellené még a nagy K-val(Kelvin) jelölt szám is ha megtalálod. Azért abban igaza van az eső válaszadónak, hogy valami kiindulási alap azért kellene ahhoz, hogy válaszolni lehessen, legalábbis érdemben. Te látod mekkora szabad helyet hagytak a fénycső mellett mi nem, te tudod leolvasni a fénycső adatait mi nem, továbbá te tudod megadni az akvárium méreteit is. Ezek az infók kellenének ahhoz, hogy válaszolni lehessen. Sőt azt sem ártana tudni, hogy milyen növényeket akarsz, mert lehet, hogy elég a gyári fénycső is. Szóval semmi okod leparasztozni másokat,OK.
2015. ápr. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A stílussal volt bajom, a tanáccsal abszolút semmi, mert ezért jöttem ide. Kicsit fárasztó, hogy bármilyen kérdést teszek fel, vagy olvasok itt, a háromnegyedükre ilyen válaszok érkeznek. És ez parasztság.

Fogalmam sem volt róla, hogy a csövön kell keresni az infókat.


Köszönöm a segítséged, most már látom, hogy jobban utána kell olvasnom mi-micsoda, és mire van szükségem. Nem is olyan egyszerű :D

2015. ápr. 3. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!