Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vallisneria gigantea növekedés...

Vallisneria gigantea növekedését hogyan serkenthetem?

Figyelt kérdés
Csak az aksi eggyik sarkában nagyok és egészségesek,máshol sinlődnek,nemfejlődnejk,szaporodnak,de az új növények is lassan fejlődnek. Miért és mit tehetek ez ellen? Lehet köze a sok csigának ami a növényeimet támadja? Nem szoktam vegyszert tenni a vizben,igy nemszoktam tápozni,nem látom szükségét.

#akváriumi növények #Vallisneria gigantea
2015. ápr. 4. 09:45
 1/1 sanyi11111 válasza:
Szerintem a csigáknak ehhez nincs köze.en a fényre tippelek.hogyan es mivel vilagitassz?a problémát okozhatja a nem egyenletesen szétszórt fény,gyanítom hogy ahol jol nőnek oda koncentrálódik inkabb a Fenyero.vagy meg lehet az ok az hogy ahol satnyak ott nem megfelelő a talajvastagsag.a v.g.kozepes fenyeronel szepen kene hogy fejlődjön.eleg gyors növésű is ugyhogy az előzőekben leírtak közt lehet a hiba.
2015. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!