Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshalam szája szinte...

Vitorláshalam szája szinte átlátszó lett! Menthetetlen? Teendőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hónapig külföldön voltam, tegnap jöttem haza és a vitorláshalam szerintem nagy bajban van:( már 4 éves. A szája áttetsző, folyton kitátva! Mit tegyek? Menthetetlen? Nagyon szomorú vagyok..... Képet töltök fel.

2015. ápr. 4. 11:25
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 4. 11:27
 2/36 A kérdező kommentje:
És a púp az oldalán.... Mi a baj?
2015. ápr. 4. 11:28
 3/36 anonim ***** válasza:
0%
blow job-ot akar :D
2015. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Úszkál, lomhán. Ma reggel etetésnél ott áll, ahol szokott, nézi a felszínt, de semmit nem evett.
2015. ápr. 4. 11:29
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem vicces:( ez egy hal. És szerintem haldoklik. Gondozom évek óta és a kisfiam itt sír az akvárium felett, ő vette észre azonnal , hogy más lett:(
2015. ápr. 4. 11:31
 6/36 anonim ***** válasza:
Kiakadt az állkapcsa, próbáld óvatosan vissza lökni ha nem sikerül akkor próbáld más módszerrel ha úgy sem sikerül hagyd pár napig majd próbáld újra, egy egészséges vitorlás egy hónapig bírja kaja nélkül utánna rohamosan fogyni kezd és elpusztul tehát gyorsan vissza kell pattintani neki
2015. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Bár a képet nézve lehet hogy inkább eltört

Mekkora az akvárium és milyen halak vannak benne?

2015. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Elölnézetből tudnál-e egy képet felrakni?
2015. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 4. 12:54
 10/36 A kérdező kommentje:
Anyu szerint kb 2 hete ilyen. Nézi a vizet, de nem eszik. Nem tudja a száját becsukni. Tátog, de nem csukódik, tehát nem merev. Tehát állkapocs? Jesszus. Konkrétan mit tegyek???? Olyan nagy már, hogy fogom meg a kezemben? Honnan fotóztam még?
2015. ápr. 4. 12:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!