Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mely halak a legkeresettebbek?

Mely halak a legkeresettebbek?

Figyelt kérdés
A kiindulási ár 30000ft (a halakra és ami még kell) van 160l akváriumom. Eddig tenyésztettem neont,bettát,kék gurámit, ancit,elevenszülőket
2015. ápr. 9. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A betta, anci, neon pont a keresettebbek közé tartozik. A kék gurámit is el lehet adni és a ritkább elevenszülőket is. Miért szeretnél váltani?
2015. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert ez már régen volt szeretnék valami újat
2015. ápr. 9. 15:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Még akartam brunei szépségét, de sehol se találtam
2015. ápr. 9. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, Betta macrostomát nem is nagyon fogsz látni boltban. Olyan 100$ körül szokott mozogni egy pár ára, a boltos meg nem evett meszet, hogy ilyen drága halat hozzon csak úgy. Ha nagyon szépen kéred max. megrendelik neked.
2015. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom kértem minden üzletben, de nem is tudtak rendelni. Majd még szétnézek külföldi oldalakon. Lenne ott szerencsém?
2015. ápr. 9. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
A facebookon az Akvaristák csoportba keresd az adminokat, ha ők nem tudnak itthon akkor senki se.
2015. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szétnézek! Köszönöm ;)
2015. ápr. 10. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!