Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legjobb díszhalkeresk...

Balogh Máté12 kérdése:

Melyik a legjobb díszhalkereskedés Budapesten?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a kedvenceim:

AquaFauna - XIV. kerület, Gizella utca

Kutsera - III. kerület Lajos utca és XIII. kerület, Westend

Rája - XIII. kerület, Visegrádi utca

Nem feltétlenül ebben a sorrendben, attól függ, épp mi az, amit konkrétan keresek.

2015. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amelyik bolt igazán toppon van szerintem, az a

XIII. Tisza utca 10-ben a Korallshop.

Ők a tengeri állatokra koncentrálódnak leginkább, de árulnak egy kevés édesvizi halat és hozzávaló berendezést, kavicsot, fát, kaját is. Az eladó jó fej és ért ahhoz amit csinál.

2015. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Korallshop, a Dózsa György úti metrómegállótól olyan 2 percre van gyalog.
2015. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nemo 17-et ajánlom, igaz kicsit kiesik de jóval olcsóbb a többi bolttól ahol voltam.

Sügerekbe pedig a kék frontosa az etalon, nincs olyan afrikai sügér amit ne tudnának beszerezni.

2015. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De a legtöbb fajta halat Brekk tudja beszerezni az országban. Boltja nincs, viszont van egy 3-4 ezer halból álló listája.
2015. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tomaszcool ***** válasza:
AquaFauna elég jól megközelíthető helyen van és nagy a kínálatuk. A webshopjuk viszonylag naprakész, folyton felteszik az új szerzeményeiket és akciókkal csalogatják a vásárlókat. Az eladók segítőkészek és az e-mailekre gyorsan (átlagosan kb fél órán órán belül) válasozlnak.
2015. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Atlantisznak is van listája, illetve a Szlovákoknak van, akiktől rendeli a halakat. Lehet hogy Brekk is onnan rendeli. Nagy lista a is.
2015. ápr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Brekk 4-5 német nagykerrel van kapcsolatba. Persze, ez nem zárja ki, h a tótokkal is kontaktba áll.
2015. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A felsorolt üzletek mind jók!Viszont Brekk nevű kollégát kerüld mert azt sem szabad elhinni amit kérdez.Nekem is bánta egy köteg pénzem,és még így vagyunk vele jó páran.Jó halazást!
2015. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Axel Foly válasza:
Bizony mekkora igaza van az előttem szólónak :)
2015. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!