Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Békák, eltakarítása?

Békák, eltakarítása?

Figyelt kérdés

sziatsztok, az lenne a kerdesem hogy van egy tavunk masfel meter kb.,es bekak vannak benne es koszos VOLT de par napja kitisztitottuk mar latni a vizet es hogy mi van alatta,csak bekak vannak benne mar 14 bekat kitakaritoottam belole (Elengedtem messze oket) viszont amik a kovek kozott megbujtak azok benne vannak bebi kecskebekak es nem birom oket elkapni sehogy se mmert nagyon gyorsak valaki tudna olyan modszert amivel eltudom kapni oket ? es nem szeretnem megolni oket

haloval es vodorrel brobaltam mar

(bocsanat amiert ekezet nelkul irtam :) )

?



2015. ápr. 27. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért zavarnak azok téged?
2015. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

Este kell békát vadászni,kell egy erős elemlámpa amivel rávilágítasz,ha rávilágítasz akkor egész közel mehetsz mert nem mozdul meg.

A hálót szépen lassan alá tudod tolni és kimeríteni.

2015. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért zavarnak téged? Én örülnék, ha még több lenne.
2015. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Potenciális ellenséget tudnak csinálni a szomszédból, rosszabbak mint az egész este ugató kutya.


Nálunk kialakult az utcában egy tó, az esővíz elvezetését kivitelezők hibájából, az árokban maradt mindig 60cm víz amibe békák költöztek, sötétedés után rendszeres volt a koncert, megszűnt éjszakai a szellőztetés, nem lehetett ablakot nyitni.

Az utcánk lakói ügyvéd segítségével kiharcoltak egy átemelő szivattyút, ami egy 30 centis csövön automatán továbbítja a vizet oda, ahova a szintkülönbség miatt nem jut el.


Volt akinek veszélybe került a munkahelye, mert fáradt volt, nem tudott este aludni a meleg miatt, tényleg nem lehetett ablakot nyitni, olyan hangos volt a kuruttyolás.

2015. ápr. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!