Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium mozgatása?

Akvárium mozgatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elázott a fa akvárium állványom, ezért zártszelvényből fogok csináltatni egy újat. Azt szeretném megkérdezni, h az akvárium alja kibírja-e, hogy ha a homokot benne hagyom és úgy emeljük át az új állványra. 70 kiló homok van benne, gondolom nedvesen akár 80 kg is meglehet. Az üveg 10mm-es.


2015. ápr. 28. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel az üvegnek is van némi rugalmassága, az talán kibírja, de a ragasztó feltehetően nem.
2015. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ nem is gondoltam volna, h a ragasztás lehet a gyengébb láncszem. Az akvárium alapterületét nem írtam le, tudom az számít-e ez esetben, 180x60 cm-es.
2015. ápr. 28. 14:17
 3/6 A kérdező kommentje:
*nem tudom
2015. ápr. 28. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
A 10 mm-es üveg nagyon karcsúnak tűnik nekem a mozgatáshoz és ekkora súlynak. Én mindenképp vennék ki a homokból, ha nem is az egészet, de valamennyit....
2015. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy inkább szedd ki a homokot. Ha átcsúsztatni nem lehet és a bútorral együtt mozgatni sem akkor ez a biztonságos megoldás.
2015. ápr. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor muszáj leszek kipakolni a homokot. :)
2015. ápr. 29. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!