Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Budapesten hol vásárolnak fel...

Kovacspeterpeet kérdése:

Budapesten hol vásárolnak fel díszhalakat?

Figyelt kérdés

Nagyon szapora a Guppi és a Xifó állomány az akváriumomban. Már rengeteget elcseréltem vizinövényekre, néhányat már el is ajándékoztam, de így is havonta kb. 30 új egyed van. Sajnálom őket kidobni, és az ajándékozgatás is már unalmas,(állandó időpont egyeztetés, utazás ...stb.) meg csak 1-2 darabot visznek általában egyszerre el.

Szóval a kérdésem, van-e Budapesten valami jó hely ahova betudok egyszerre többet is vinni, és még kapok is érte esetleg valamit, vagy becserélhetem pl. eledelre?



2015. ápr. 29. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hüllőtartók átveszik,tekiknek ideális.
2015. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dioxyde ***** válasza:
facebookon az akvarista csoportba jelentkezz ott biztos lesz olyan aki elviszi kajának vagy épp guppit akar tartani:)
2015. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb eselytelen eladni kereskedesben. Mindenki guppikat akar leadni, viszont felvasarolni csak ellenorzott, szelektalt allomanybol szokas. Nagy ritkan vesznek maganszemelytol felesleges szaporulatot.
2015. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!