Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen akváriumot csináljak...

Milyen akváriumot csináljak belőle?

Figyelt kérdés

Kaptam egy kb 40 literes akváriumot. Ki kéne találni valamit, hogy mi legyen belőle. Feltettem az emeletes ágy tetejére:


[link]

[link]


Van hozzá egy 15 Wattos dulux fénycső, egy aquael fan2 szűrő, 2 fűtő, és 3vasfa. Nem tudom mi legyen vele.


Halat nem is akarok beletenni, de milyen legyen a berendezés? Milyen növények? Nincs valakinek ötlete?



2015. máj. 3. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bármilyen állatnak kicsi lenne, de gyönyörű növényes akváriumot csinálhatsz belőle, ha kicsit érdekel az akvakertészet. El sem tudnék képzelni szebb lakásdíszt.Nem kell feltétlenül sokat költeni rá, és a legmodernebb technológiát alkalmazni.

Itt mindent megtudhatsz erről az új divatról:

[link]

2015. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne engem kérdezz, én a saját 40 literesemmel sem boldogulok! :D


Egy részt mérd meg, számold ki az űrtartalmát, biztos ami biztos.

Másrészt lehet, érdemes lenne feldobnod a vasfákról egy képet, hátha valakire inspirálóan hat.


Én így elsőre valami szigetes elrendezést mondanék, akár középre komponálva akár szélre, háromszög formátumban. Bár ha nem tervezel bele halat tenni, akkor lehet valami elborultabb hegyes-dombos történetet vagy iwagumit is, nem?


Mutatom jellegre nekem mi tetszik, hátha:

[link]

[link]

2015. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Garnéláknak, csigáknak tökéletes. Veszel bele olyan aljzatot ami tetszik. A vasfára kötsz egy kis jávai mohát , meg egy anubias nanát.
2015. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!