Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshal mellé rakhato...

Sziámi harcoshal mellé rakhatok pici ebihalat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan reagálna rá a sziámim (Ciklon)? Megölné vagy csak simán úszkálnának együtt?

2015. máj. 6. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
nemigazán legfeljebb csak szoktatással de azzal sem lenne egyszerű, inkább ne próbálkozz
2015. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem forszíroznám, bármilyen nyavaját elkaphat a betta.
2015. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké akkor nem rakok köszönöm.
2015. máj. 6. 14:03
 4/6 Platypus ***** válasza:
A Betta bezabálna és akár még bele is betegedne, ha túl nagy volt az ebihal. Az ebihalak teste puha, még egy nagy példányt is simán megöl és szétszed egy Betta.
2015. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Honnan szeded az ebihalat? Magyarországon minden kétéltű védett --> nem szedheted össze és tarthatod meg őket. Arról nem is beszélve, hogy ki tudja milyen patogéneket vinne be az akváriumodba.

2. Az az ebihal méretétől is függ. Ha nagyon pici, valószínűleg megpróbálná megenni. Illetve a bettád egyénisége is sokat számít: pl. az enyém békésen elúszkál más halakkal viszont UTÁLJA a csigát, mert meg van győződve róla, hogy ki akarja enni a habfészekből a nemlétező gyerekeit. (Tudom, hülye egy halam van :D)

2015. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit ami kisebb nála. Egy szem guppihoz tettem át ideiglenesen amíg takarítottam, 2 perc múlva a guppinak csak az üres teste volt meg. Még a páncélosokba is beleköt néha... :D
2015. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!