Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 112 literes akváriumba: 8...

112 literes akváriumba: 8 páncélosharcsa,7 platti-xifó, ez így rendben van? Mennyi halat lehet belerakni ekkora akváriumba, hogy ne terheljem túl?

Figyelt kérdés
akvárium, halak, 112 liter

2015. máj. 20. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen oké,szerintem még egy pár guppi is elfér melléjük :)
2015. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted 7 platti + 7 xifó? Akkor én mást már nem tennék.
2015. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első: vannak guppik is de külön rakom, mert öregek és nem akarom őket betenni az aksikba


második: van 1-2 xifó, 5 platti

2015. máj. 20. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Xifónak ez igazából kicsi (rövid), ha hagyományos alakú az akvárium. Egy csapat guppi/platti méretű hal még mehet bele, pl rózsalazac.
2015. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szűrésed határozza meg,h mennyi halat bír el az akvárium.
2015. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

négyes: még gondolkozok, hogy milyen halat rakjak az aksiba, csak nem akarom terhelni

ötös: itt sajna nem lehet jobb minőségű szűrőket kapni, max kínai csodát

2015. máj. 21. 10:43
 7/8 A kérdező kommentje:
kis garnéllát is gondoltam az aksiba, csak itt nem lehet kapni :( még nézelődök hátha lesz valami... :)
2015. máj. 21. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az számít h kínai vagy magyar vagy német az a szűrő hanem az, h mekkora a szűrőfelület. Akár mattenel is megtudod szűrni a legócskább kínai powerhead-el.
2015. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!