Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki segítsen meghatározni...

Valaki segítsen meghatározni hogy milyen halaim vannak?

Figyelt kérdés

A kisfiam születésnapjára egy akvariumot kapott. A családból mindenki vett bele halakat. Fogalmam sincs hogy milyen fajta halaink vannak. Valaki tudna segíteni?

Csak azért fontos ez, hogy tudjam, hogy melyiknek milyen körülményekre van szüksége, melyiknek mit célszerű enni adni, es persze hogy képesek e egyutt élni. Koszonom előre is.


2015. máj. 26. 02:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt mi hogy találjuk ki?
2015. máj. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Amíg nem eszik meg egymást nem lehet baj
2015. máj. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a boltban 80 halfaj rendszeresen van, 80 pedig változó, tehát átlag olyan 160 halfaj közül lehet választani.

Van a brekkfish, 1 halfaj több változatban, méretben van feltüntetve, így olyan kb 3500 rendelési lehetőség van, ami kb 1500 halfajt jelent.


Szerintem a lotto 5-re nagyobb az esély mint kitalálni, hogy milyen halaid vannak.


Ha friss az akvárium, nem lett bejáratva, nem lett várva 3 hét, akkor ami életben marad az a guppi lesz valószínű.


Halakat nehéz fotózni, egy videót ha csinálsz, majd feltöltöd egy videomegosztóra, akkor meg lehet mondani a halak fajtáját.


Ha hirtelen összerakott akva, és egyből belekerültek a halak, akkor sok elhullás várható, jobb már előtte cselekedni, mint utólag. Utólag már nem igazán lehet össze egeztetni az igényeket, azt előtte kell.


Egyszerűbb ha felkeresed sos a kereskedést, és beazonosítod a halakat, ha van pl sügér, akkor azt egyből visszaviszed.

2015. máj. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Képek????
2015. máj. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló! A sügerek csodás állatok, csak tudni kell őket gondozni. Én annyira szeretem őket..
2015. máj. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, társas akváriumba nem nagyon ajánlott. Legalábbis kevés az olyan.
2015. máj. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Melyik bolt az ahol 160 féle hal van?
2015. máj. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
Kedves kérdező ezt mégis, hogy gondoltad? Se kép, se videó, üssünk a hasunkra és találgassunk? Valami infó azért nem ártana.:D Esetleg itt beazonosíthatod őket és némi információt is kaphatsz róluk. [link]
2015. máj. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 7 válaszoló sok a 160? Ilyen az üzlet: [link]


A tárolókra vannak ragasztva címkék, minden címke 1 faj, Bács-Kiskun megyébe van. A 160 csak egy alulbecsült szám, a másik üzletben több van, de arról nem találtam képet.

Üzenetbe leírom, hogy hol van pontosan.


# 5 válaszoló szeretem én is a sügereket, de nem társas akváriumba valók, random hal összeállítás van a kérdezőnél, bármilyen hal lehet.

2015. máj. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Majd ez az oldal segít:

[link]

2015. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!