Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Terhesen eltünt az aranyhalam....

Terhesen eltünt az aranyhalam. Hová tünhetett?

Figyelt kérdés

Elég nagy volt már a hasa a piros sapkás aranyhalamnak. Tóban vannak amúgy. Egyik napról a másikra eltűnt. Lehet azért mert jönnek az ikrák? Bár a tóban nem hiszem hogy eltünt volna.. mert elég jól be lehet látni és tényleg sehol sincs. Vagy kiszedhette egy macska? Vagy egy madár? Ha igen, akkor hogyan kaphatták el? Olyan félénkek, hogy sose jönnek fel. Még enni se. Bele mennek a vízbe és kihalásszák? Akkor vennem kell egy hálót amivel letakarom...

Bogy fogja magát érezni másik piros sapkás aranyhalam? Nem fog unatkozni? Voltam a boltban és ez a fajta hal má nem volt több.. meg amúgy is azok túl kicsik. Helyette vettem másik kettő sima aranyhalat az eddig üres akváriumomba. (2 sima aranyhalam van a töban is de már nagyobbak)



2015. máj. 31. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a pár helyesírási hibáért.
2015. máj. 31. 19:13
 2/6 anonim válasza:
nekem is van aranyhalam vagyis volt valoszinűleg elkaphadta egy macska :-(
2015. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bármilyen aranyhalat betehetsz mellé, aranyhal-aranyhal csak külsőleg néznek ki teljesen máshogy, de tulajdonképpen mind kárász variáció tehát egymással szaporodnak is
2015. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Madár, macska, kígyó... bármi elvihette. A madárnak meg a kígyónak az se akadály, hogy mélyebbre menjen érte. Célszerű hálóval védeni a kerti tavat, ha ilyen halakat akarsz tartani, mert anélkül inkább etető, mint tó...
2015. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fátyolfarkú meg a piros sapkás aranyhal is szaporodhat együtt? Nem is tudtam. És milyen hal lesz a végeredmény? Hogy néz majd ki?
2015. máj. 31. 20:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja nem fátyolfarkút akartam írni hanem a simát. Csak mindig összekeverem mindegyik fajtáját.
2015. máj. 31. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!