Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gömbakvárium? Semmi közöm a...

Gömbakvárium? Semmi közöm a halakhoz, csak a hírekben hallottam, hogy tilos lesz abban tartani a halakat. De mit jelent ez és miért rossz a halnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
megkergülnek a körbe körbe úszkálástól.meg a papagájt se lehet majd olyan kalitában tartani.
2010. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát nem épp megkergulnek hanem:

-sokkal rövidebb ideig élnek

- ha vastag a fala akkor megis vakulhat

-a gömbre visszhatnak a rezgések

- mivel gömbalaku és körbe menne soxor neki menne a falának ami nem jo

... és egyéb okok


üdv:Charmy

2010. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak:És a tégla test alakuba szerinted tégla alakban uszkálnak?Én inkább arra vezetném vissza,hogy nem látnak ki,max tükröződést,de ha felveszel egy vastag szemüveget el kezd fájni a fejed meg ilyenek.Én inkább abban hiszek hogy ez az ok.De millio magyarázat van rá,kinek mi tetszik...A lényeg,hogy nem tesz jó.Az utolsónak még annyit.Az okozat hogy nem élnek sokáig,az ok az pedig amit az első írt.
2010. febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégse:D Nem olvastam el figyelmesen:D akkor az elsőnek is szol az iménti hozzászólásom.Az ok pedig (szerintem) hogy nem látnak rendesen benne.Az is hülyeség sztem h nincs viszonyítási pntjuk.Ha van benne valami már van viszonyitási pont...Nem kell feltétlen a ragasztás viszony. pontnak.
2010. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is kezdjük ott hogy torz képet ad a halaknak a külvilágról, elvesztik benne koordinációs képességüket, a levegőzető,filter...stb.csak mérsékelten használható benne...


Kétségtelenül nehezebb egy kis gömbben biztosítani a megfelelő körülményeket állataink részére.


és a gömb TILOS !


üdv:Charmy


az előzőimet szépen megfogalmaztam XD :p

csak hogy érthetőbb legyen

2010. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy Charmy(?) mondotta vala, úgy van. legalábbis azon része, amelyik a visszaható rezgésekről szól. Ez előbb-utóbb azt eredményezi, hogy este még gömbakvárium halacskákkal, reggel már pár üvegszilánk kiszáradt halacskatetemekkel.

Magyarul elreped a p.csába, na.

2010. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!