Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rengetek búvárpoloska él a...

Rengetek búvárpoloska él a kornyekunkon. Hogyan tudnam oket begyujteni es kiszaritani? Aranyhalnak szeretnem adni.

Figyelt kérdés
1 ora alatt tobb szaz kis bogar tamadta le a lampat nemreg. Szedtem ossze parat picit megraztam oket es szepen eszik az aranyhalak. Gonfoltam ra, hogy lehetne nagyobb tételben is gyujteni. Mifele modszerrel?
2015. jún. 5. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint a vízben?Ha leírod a pontos körülményeket tudok

adni pár tippet

2015. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de ne csak ezzel etesd őket, amúgy a fény vonzza őket
2015. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tobb csatorna es nagyobb halas es horgasztavak is vannak a kornyekunkon. Lassan 1 eve pedig egy mesterseges mocsár. Boven van hol szaporodni nekik.

ugy gondoltam hogy valami nagyobb dobozt meg egy kisebb égőt hasznalnek. A a doboz tetejere keszitenek egy tolcsert hogy bele essenek. Vagy nem tudom hogy van-e valami jobb megoldas

2015. jún. 5. 23:52
 4/4 Platypus ***** válasza:
De miért is akarsz egy olyan élőlényt begyűjteni, ami egyébként messze nem ideális eleség aranyhalaknak? Kis mennyiségtől bajuk nem lesz, de teljesen fölösleges egy főleg kemény kitinből álló rovarral etetni. Sokkal boldogabbak lesznek, ha apróra vágott párolt zöldségekkel kínálod meg őket.
2015. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!