Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen teknőst válasszak panelba?

Milyen teknőst válasszak panelba?

Figyelt kérdés

Úgy èrtem,hogy sajnos nincs lehetősègem "kiengedni" az udvaromba,mert nincs :D

Tanácsokat szeretnèk kèrni a tartásukról(kettot vennek,hogy ne erezzek magukat egyedul)


2015. jún. 10. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
plüss, keramia... :D
2015. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 $$$$$ ***** válasza:

vizit vagy szárazföldit szeretnél? (a vizi ragadozó a szárazföldi növényevő). vizi pl: ékszerteknős . szárazföldi pl :görög teknős.

ékszer teki" kajája": élöhal,fagyasztott hal, szárított hal, szív mix . görög teki : saláta , répa , káposzta stb de a görög jóval drágább.

2015. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 $$$$$ ***** válasza:

linkelek oldalakat teknőstartásrol:



[link]


[link]

2015. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk voltak ékszerteknőseink, sajnos nagyon beteges voltak. Ha még egyszer választhatnék, görög teknőst vennék.

Mire akkorára megnő, lehet, hogy már lesz saját kerted. :)

2015. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! :) Nekem mindketto van :) DE az Ekszer teknos nagyon beteges :( a gorog teki (ami nem el vizben) azt sokkal jobban szeretem! egyszerubb a tartasa es szerintem jobb mivel az ekszer tekit nem tudnad annyiszor kivenni! En mondjuk a vizcseret utalom az ekszer tekiknel ://

Igaz a Gorog teki dragabb :)

De en a Gororg tekit javaslom ;)

Ha kerdesed van a tartasulrol stb..

irj uzenetet :) Szia!!

2015. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon mindent megtudhatsz a szárazföldi és vízi teknősökről is. Javaslom a felhasználók cikkeit:

[link]

2015. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ékszerteknős az egyik legerősebb immunrendszerrel rendelkező hüllő. Opportunista ragadozó! Megfelelő mennyiségű és minőségű vízre, UVB lámpára, kilépőre, és hal-takarmányra van szüksége. Csak szélsőségesen rossz tartási körülmények között betegszenek meg.
2015. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A görög teknős nem répát salátát és káposztát eszik, ha mellette döntesz ne ezekkel etesd, max nagyon ritkán télen! A legjobbak neki amiket kint szedegetsz a parkban, pitypang, lóhere, lucerna, szarvaskerep stb. :) A bolti zöldségeknek nagyon magas a nátrium-foszfor arányuk a kálciummal szemben és csúnya torz lesz tőlük a páncélja :) így a görög teki egészséges tartása sem merül ki annyiban, hogy veszel egy fej salátát neki és eszi egy hónapig, mert az nem jó :) időt kell szánni a növények keresgélésére, azokat meg kell mosni, vigyázni kell, hogy ne legyen permetezve! De egyébként tündéri kis pofák, én a görög teknőst ajánlom!!
2015. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pézsmatekit szerintem, mert az a legkisebb.

Egy 60x30x30cm akváriumba 2 pézsmateknős jól elvan.

[link]

2015. jún. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dioxyde ***** válasza:
Az ékszerteknős nem beteges csak ha szarul tartják betegszik meg.Tiszta megfelelő hőmérsékletű víz kell nekik és megfelelő táp...idősebbek szívesen esznek vizi növényeket vagy salátát,van sokféle fagyasztott eledel számukra és sok szárított,de pl lehet gilisztát is adni nekik.Viszont a teknősök sokáig élnek ha normális tartási körülményeiket biztosítjuk szóval nem 2 éves dolog lesz a tartásuk erre is fel kell készűlni.
2015. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!