Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megmarad? Többi lent

Megmarad? Többi lent

Figyelt kérdés
Apró szemü sóderben milyen növények fejlődnek elfogadhatóan? Esetleg közepes igényüek is?
2015. jún. 22. 08:12
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Nekem 1-3mm az apró szemű, neked mekkora?:D
2015. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyanaz
2015. jún. 22. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmilyen, mert a sóderben nincs tápanyag.


De hogyha nem ülteted el, csak egy fára, vagy kőre damillal rákötözöl pl anubiast, az bár nem fejlődik gyorsan, de sokáig megmarad alacsony fény alatt. Majdnem olyan igénytelen mint egy műnövény. Nem kell tápozni sem.


Ha van sok fényed, kb 40Watt akkor hínárokkal is lehet próbálkozni, azt el lehet ültetni, mert úgyis ereszt a vízbe is gyökereket, a szárán, oldalt. De azt már kell néha tápozni. Viszont a leggyorsabban a hínárfélék nőnek.

2015. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Én homokkal és pár maréknyi nagyobb kaviccsal kevertem. Táptablettával tápozom, amúgy bármit beleültethetsz ugyan úgy mint a táptalajba csak ezt neked kell tápoznod.Jó ha van homok is, de nem szükségszerű. Azt is teheted, hogy alá terítesz egy réteg táptalajt, akkor viszont nem ártana homokkal keverni, hogy jobban zárjon.
2015. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!