Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gőtének enni? Mit adhatok...

Gőtének enni? Mit adhatok neki enni?

Figyelt kérdés

A gőtének mien "befogott" rovart vagy sáskát vagy mit lehed adni(ami lehetőleg a kertből beszerezhetö?

Csak mer hallottam változatos étrend jobb a gőtének



2015. jún. 22. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az oké de bármojen sáska meg bodobács is jó eddig ijet nem adtam nekik de adhatok

Csak szunyoglárvát adtam de az annyira nem volt az injükre ugyhogy adtam nekik légylárvát adtam azt megedték

Akkor szöcsit is adhatok?

2015. jún. 22. 14:13
 3/6 kari ka válasza:
Nekem is van gőtém és én szöcskével szoktam etetni. De a kisebb rovarokat is szívesen fogyasztja. :)
2015. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szöcskét, tücsköt, persze
2015. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Komoj akkor adhatok nekik szöcsit
2015. jún. 22. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha még hajlandó is megenni (hahó, lassan mozgó vízi állatról van szó), vitamin/kalciumpor nélkül elég vacak a tápértéke.


Ami mehet neki: mindenféle szúnyoglárva (ha kiraksz egy méretesebb vödröt néhány hétre a kertbe, megtalálják a szúnyogok), tubifex, artémia, csontkukac, kisebb földigiliszták, garnélák stb.

2015. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!