Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miér nem eszik a bordásgőtém?

Miér nem eszik a bordásgőtém?

Figyelt kérdés

5 napja vettem és aki adta aszt mondta hogy fagyasztott vörösszunyoglárvával etette (kb5 cm ek a gőték) enis aszt vettem meg adtam nekik de hát eszik de nem nagyoncsak néha néha egy falatot

De az lehet hogy a vedlés miatt van? 1.gőték (11 vagyok)

Mit csináljak?



2015. jún. 26. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Válaszolsz az itt feltett kérdésekre: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__6..


Kristálygömbünk nincs, segíteni csak akkor tudunk, ha pontosan tisztában vagyunk az állataid tartási körülményeivel.

2015. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dioxyde ***** válasza:
Már az előző kérdéseidre megadtuk a választ.Azokat olvasd el és úgy tartsd a gőtéidet.
2015. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy élő szúnyoglárvával etette?

Nem hallottam még olyat, hogy a gőte fagyasztott kaját eszik. Szerintem csak az élőre szokott vadászni.

2015. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Képzeljétek már eszik csak még szokta a környezetet most már uszkálnak meg esznek! Fick it mindenkinek! :-!
2015. jún. 27. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!