Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem szenved a sziámi harcoshalam?

Feketeruhasember kérdése:

Nem szenved a sziámi harcoshalam?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éves az utóbbi 1-2 napban nem is eszik csak a "medence" alján van és mozog még a kopoltyúja néha 3-4 centi arréb löködi magát, de a rámászik az algaevő ás nem is csinál semmit el sem úszik olyan mint aki beletörődött a sorsába. Tudom elég öreg már talán azért van itt a vége. De most nekem mit kellene csinálnom, mi lenne a helyes?
2015. jún. 30. 01:40
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Azt hiszem lejárt az ideje, ne hagyd szenvedni tovább. Hálóval emeld ki és tedd jeges, 0-fokos vízbe, ez azonnal sokkot okoz és pillanatok alatt fájdalomérzet nélkül megöli. Ne késlekedj, ez legyen az első dolgod ha elolvastad a válaszom.
2015. jún. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most olvastam a válaszod, megtettem 1-2 t vonaglott majd teljesen megmerevedett :(
2015. jún. 30. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!