Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A tengeri rózsa megmarad...

A tengeri rózsa megmarad akváriumban egy 5 szem garnélával és homoktalajjal? Persze a rózsa az kövön lenne! (úgy hoznám)

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha úgy hozod a tengerből biztosan nem.
2015. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Persze megmarad de megeheti a garnélákat, kell neki fény és etetni is kell+kell pár felszerelés az akváriumhoz
2015. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
és 5-10 literben nem hiszem hogy megmarad ha arra gondoltál, minimum 50
2015. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én is egy 50 literre gondoltam, de hogy érted azt hogy megeheti a garnélákat :O, ezt csak 1 növény, nem?
2015. júl. 6. 15:18
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Dehogy növény, ez egy csalánozó állat, mint a medúza, a csápjain lévő csalánsejtekkel megcsípi és megbénítja az áldozatait, majd megeszi. Viszont azt tudnod kell, hogy ezek a tengeri állatok nagyon érzékenyek, csak úgy nem maradnak meg, hogy beleraksz a vízbe sót és kész, hanem speciális tengeri akváriumokhoz való eszközök és berendezések szükségesek, amelyek igencsak drágák, több százezer forintba is belekerülhetnek, még kis, 50 literes akváriumban is.

2015. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én nem akarok olyan komoly tengeri akváriumot csak pár darab szép garnélát és remeterákot. Tavaly nagyon sokáig megmaradtak a remeterákjaim csak kib*sztam velük mert lecseréltem az egész vizet tengeri sóval bekevert vízre és lehet hogy rosszak voltak az arányok :( ídén sokkal több vizet hozok és rakok bele egy kis szürőt
2015. júl. 6. 15:33
 7/17 anonim ***** válasza:
Szűrő nélkül tartottad eddig őket? Gratulálok sikerült halálra kínoznod őket... A tengeri rózsa valószínű nem éli túl az utat, és nem is törvényes. Ne erőltesd a dolgot.
2015. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Olvass utánasokat, az akvarisztika, főleg tengeri nem abból áll, h fogsz egy edényt beleteszed szerencsétlen állatokat oszt jó napot. Meddig húzták szűrő nélkül?
2015. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*olvass utána sokat, az akvarisztika, főleg a tengeri...
2015. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ctqvqES1PE8


Nem növény hanem állat, jól írták, csalánozó mint a medúzák.

Ezen a videón is épp egy rákból csemegézik.

2015. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!