Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 8,5 literes akváriumba hány...

8,5 literes akváriumba hány guppit tegyek?

Figyelt kérdés

Kizárólag guppikat szeretnék az akvárium kis mérete miatt, talán 1 hím és 3 nőstény jó lenne, de nem vagyok benne biztos.

Szerintetek?



2015. júl. 12. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyet sem, ekkora akvárium alkalmatlan haltartásra.
2015. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Négyezerért már kapsz 40 litereset, abban nem fognak szenvedni. 8,5 literesbe kovászos uborkát szoktak rakni.
2015. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nagyon kicsi, azért is nem akartam sokat bele, lehet, hogy még meggondolom és veszek egy nagyobbat. Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 12. 11:56
 4/11 Dioxyde ***** válasza:
Az nagyon kicsi még szűrőt se tudsz bele tenni...tényleg vegyél nagyobbat mert ebben hamar elpusztulnak a halak.
2015. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljak, minden hal egy centiméterére 1-1,5 liter vizet kell biztosítani. Egy 40 literes akváriumba tehát 4 centis guppikkal számolva maximum 7 db halat tehetsz, de ezek elég szaporák és pár hónap múlva már háromszor annyi lesz benne. Én két nőstényt és két hímet vennék, de ha nagyobb akváriumot veszel akkor beletehetsz mindenféle színváltozatot, és megnézheted milyen szép keverék halaid lesznek pár hónap múlva mindenféle színekkel. Látványos.
2015. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Venni fogok nagyobbat, vagy nem halazok egyáltalán, még agyalok rajta :)
2015. júl. 12. 12:27
 7/11 anonim ***** válasza:
30 liter alatt törvényileg tilos halat tartani. Guppiból meg inkább csak hímeket vegyél, mert nem tudsz majd megszabadulni a szaporulattól.
2015. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha csak hímek vannak, nem bántják egymást? Tudom, hogy nem olyanok, de biztos megvannak nőstény nélkül?
2015. júl. 12. 13:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem raknék több hímet mint nőstényt, mert halálra űzhetik őket. Ez komoly. Kell búvóhely is ahová bemehet a nőstény, mert a hímek folyamatosan kergetik.
2015. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem bántják egymást, nálam is így vannak.
2015. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!