Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék egy 120x40x50cm...

Szeretnék egy 120x40x50cm akváriumot venni, de nem tudom h elfogja e bírni a komód szekrény? De a komód az nagyobb mint a az aksi. És szeretném ha tudnátok nekem segíteni? Előre is kösszönöm!?

Figyelt kérdés

#akvárium #aksi bútor
2015. júl. 14. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék, csináltass lakatossal zártszelvényből egy állványt. 250 liter víz ha egyszer megindul...
2015. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HUN_Sector ***** válasza:

Csak 240 :)


Egyébként az kb 260 kiló mindennel együtt, plusz a berendezés, aljzatkavics/föld, lesz az 265 kilogramm.


Namármost ahogy előttem is írták, ehhez speciális bútorzat lenne a legcélszerűbb. Valamint az akvárium is minőségi gyártótól legyen. Mert egy nagyobb kádnyi víz ha szétveti egy selejtes akvárium falát, leáztatja az alattad lakót, tönkreteszi a bútorokat, az elektronikai berendezéseket. Unokatesóméknál egy 200 literes adta meg magát... volt kár rendesen.

2015. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy miből van a komód, és hogy van e alátámasztása több helyen. Kipróbálhatjátok, hogy elbír-e négy felnőtt embert, de én sem kockáztatnék...
2015. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet 4 felnőtt embert kibír 10 másodpercig, de kibírja esetleg 20 évig is? :)
2015. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, jogos! Ezért is írtam, hogy nem kockáztatnék...
2015. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj el az Obiba, vágass bútorlapokat és rakj össze egy ilyesmit.

[link]


A lényeg, hogy legyenek benne függőlegesen is lapok, és a hátulja is vastag bútorlapból legyen, ami merevíti, hogy ne tudjon összeroskadni.

4x60-as pozdorjacsavarral össze tudod csavarozni.



Vagy lehet faléceket tenni a komódba merevítésnek.

2015. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de a komód 140x85x40cm (SZÉL x MAG x MÉLY) 4 ajtós és 2 fiokós.
2015. júl. 14. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!