Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történik a lány bettával,...

Almacsiga kérdése:

Mi történik a lány bettával, és benne az ikrákkal, ha a hím nem épít habfészket és gyakorlatilag a nősténynek nincs hová rakni az ikrákat?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi érdekes.
2015. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Felszívódik az anya testében, általában gond nélkül.
2015. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmeletileg felszivodik, gyakorlatilag, nekem a nostenyem meghalt tele ikrakkal. Azota sem tudom hogy miert, ott volt a him, nem bantotta, meg volt a hanfeszek, tobb hetig csak ketten voltak, es jol megvoltak, mikor kulon vettem oket hogy par het mulva ujra probalkozzak a parzassal a nosteny 2 nap mulva elpusztult.
2015. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Ha valamilyen okból kifolyólag nem tud felszívódni az ikra ( stressz, megkésett elkülönítés, megváltozott vízparaméterek, belsőszervi torzulás, beltenyészet, túltenyésztés, stb) és rothadásnak indul akkor komoly fertőzést okoz ( vérmérgezés) és bele is pusztulhat a hal. Ezt nevezzük ikravisszamaradásnak, egy ilyen nem túl szerencsés szópárosítással.
2015. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!