Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem tegnap akvárium háttere...

Vettem tegnap akvárium hátteret, de alig látszik. Az akvárium külső falára raktam jó ez így?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta,hogy neki a belső oldalán van a háttér,a vízben.De nem tudom ,hogy nem oldódik-e ki belőle vmi (pl festék) ?és nem árt-e nekik?
2010. márc. 5. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Több féle háttér van.A haverodnak 3D háttere van,neked plakátod van.A 3d belülre a plakát kivülre való.Szoval jó helyen van a vízen kívül.
2010. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is plakát van, és teljesen jól játszik :) kivűl van!
2010. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz az eddigi válaszokat,de csak azért kérdeztem mert nem papírból van ,hanem vmilyen nejlonból és azt mondták nekem ,hogy az megmarad vízben is és nem árt.de akkor rátok hallgatok
2010. márc. 5. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Belül biztos h jobban nézne ki, mert akkor nem tükröződne az üveg. Max azt tudom elképzelni hogy a két nylon réteg közt papírra van nyomtatva a kép digitális nyomtatással és akkor az a papír beázik. De ha már eleve a fóliára nyomtatták a képet, akkor viszont nem ázhat be. Nem tudom.

Szerintem ki kéne próbálni egy kis darabot berakni vízbe, megnézni hogy beázik e. Hogyha nem történik semmi, akkor meg mért ne lehetne belülre rakni.

2010. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én úgy oldottam meg hogy vízzel ragasztottam fel a plakátot és úgy látszott. kb 3 hét alatt párolgott el a víz a fólia és az üveg közül. igaz a bennragadt buborékok kidolgozása hosszú munka de megéri.
2010. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!